Gå til innhold

Svimmel hele tiden pga slutte med medisiner?


Sommerblomsten9

Anbefalte innlegg

Sommerblomsten9

Hei. Er det normalt å bli svimmel , og svime av hele tiden, og ha vondt i kroppen når man slutter med medisiner og starter på de igjen? Er liksom ikke stabilisert. Zyprexa det er snakk om. Tar den noen dager og noen dager ikke, er det farlig å at det kan gjøre at jeg er svimmel hele tiden? 

Lenke til innlegg
Del på andre sider

Fortsetter under...

frosken
Sommerblomsten9 skrev (1 minutt siden):

Hei. Er det normalt å bli svimmel , og svime av hele tiden, og ha vondt i kroppen når man slutter med medisiner og starter på de igjen? Er liksom ikke stabilisert. Zyprexa det er snakk om. Tar den noen dager og noen dager ikke, er det farlig å at det kan gjøre at jeg er svimmel hele tiden? 

Dette er ikke et svar på det du spør om, men angst kan ofte gi en opplevelse av svimmelhet. 

Lenke til innlegg
Del på andre sider

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...