Gå til innhold

Kløe og svie i underlivet


Anbefalte innlegg

Gjest annonym_!
Skrevet

Hei!

Kjæresten min har de to siste ukene klødd veldig i skjeden og rompa. Hvis vi prøver å ha samleie gjør det veldig vondt for henne når penis kommer ca 1-2 cm inn. Hun sier at det er akkorat som om noe "stenger" og at det gjør vondt. Kløen i skjeden og rompa har mildnet litt, men er der fortsatt. Hva kan dette være?

Gjest Ugga Bugga
Skrevet

Sopp kanskje? Det klør ihvertfall veldig. Men det er kanskje tryggest å ta en tur til lege for sikkehets skyld.

Skrevet

Hei!

Det kan både være sopp, men det er lurt å sjekke hos legen for evt. kjønnsykdommer. Symptomer som kløe i skjeden kan være Chlamydia.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...