Gå til innhold

På kino? Hold på godteposen din!!!


Anbefalte innlegg

Kizza1365380506

Prinsippet blir det samme. Hva med å ta med egen mat og drikke på en kafè e.l.

Poenget er at det blir mye søppel og dritt pga at folk spiser snop under filmene. Da er det vel ikke så rart om kinoen ønsker å få dekket utgiftene til å rydde opp i dette. Det er i alle fall bedre enn at alle må betale i form av høyere priser.

At kinoen driter totalt på draget med slike tiltak og framstår som både sære og lite serviceinnstillte blir en annen sak. En bør få lov å ha med seg vanlig snop utenfra.

De utgiftene bør være, og er nok, innregnet i budsjett og tatt med i prisene fra før. Men skal man ha slik praksis da bør man ha dette med i annonseringen. Også opplyse om det over internett bestilling og telefonbestillinger. Det er helt unødvendig å ta fra små barn deres snop iallefall, det bør de holde seg for gode til. Voksne derimot, vel det er en annen sak.

Mvh

Fortsetter under...

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...