Gå til innhold

Farris og lign. smaker vondt!


Anbefalte innlegg

Men så er jeg mye morsommere enn deg også da! :) i sær i dag!

MUHAHAHAHA!!

Ja det har du helt rett i! :-) Jeg har humret mye over deg i dag!

Hvilket er litt skummelt, for jeg får den reneste fredagsstemningen og da kan det rett & slett hende at jeg tror det er lørdag i morgen og holder meg hjemme! :-)

Fortsetter under...

Gjest bittestor

Farris er uten den skadelige syren og ufarlig for tennene. Gjelder også de som inneholder noen dråper sitron el.l. som smakstilsetning.

Ha...drakk nettopp opp den siste Farrisskvetten jeg hadde i kjøleskapet! Det er kjempegodt og en av de sunneste drikkene. Vann og Farris ruler! Ja, og Tab X-tra!

Annonse

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...