Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest vikinne
Skrevet

Hei alle sammen!

Nå er det veldig lenge siden jeg har vært innom her...tenkte jeg måtte komme med en liten oppdatering nå...

Vi fikk en nydelig gutt lørdag, den 13.3.04.

Fødselen gikk kjempefint og alt står bra til med både mor og barn.

For de som hadde tenkt å gi opp: Vi brukte 5 år, 1 IUI, 1 IVF og 5 ICSI; og ved det siste ICSI-forsøket klaffet det. Så her lønner det seg å stå på!

Lykke til alle sammen !

Mvh

Skrevet

Gratulerer MASSE og lykke til videre! Det er alltid hyggelig når det ordner seg for noen som har strevd lenge.

Og velkommen til Foreldreforum.

Gjest x-woman9+3
Skrevet

Så flott da! Gratulerer så mye. Det er helt riktig at man ikke må gi opp før man føler for det. Undere kan skje!

Jeg føler i allefall at det er et under som har skjedd med meg.

KOs deg glugg ihjel med den nye verdensborgeren.

Skrevet

Kjære Vikinne!

Gratulerer så mye med gutten ! ! ! ! Ja, dere er absolutt et bevis på at det ikke lønner seg å gi opp!

Har gratulert deg på FUB-forum også, men jeg måtte bare gjøre det her også. Synes dette var en kjempeflott nyhet :-))

Kos deg videre med gutten din! :-)

Klem fra

Gjest prillaguri
Skrevet

Gratulerer MASSE og lykke til videre! Det er alltid hyggelig når det ordner seg for noen som har strevd lenge.

Og velkommen til Foreldreforum.

gratluerer med det største av alt!

Skrevet

Grattis igjen! Dette var gode nyheter, har fulgt deg fra sidelinjen. :-)

Skrevet

Gratulerer så mye med den lille gutten Vikinne. Så godt at det gikk bra til slutt.

Hilsen

tosomlengter
Skrevet

* GRATULERER * :o)

Blir rørt til tårer når jeg leser dette...Dette var velfortjent, og viser bare at det gjelder å stå på!!

Hilsen meg som ruger på 3 dagen,med forsøk nr.3.

Klem!

Skrevet

Gratulerer så mye! Det er virkerlig deilig når det endelig lykkes:-) Kos dere masse.

Gjest snartnr2
Skrevet

GRATULERER!!!!! Det er herlig med slike oppmuntrende ord og hendelser.

KOS DEG!

Skrevet

GRATULERER!!!!!

Så flott å høre lillegutt endelig har kommet :o))) Håper alt står bra til med dere alle. Enig i at man bare må stå på - hvis man orker. Venter selv tvillinger til sommeren, som ble til etter første søskenforsøk. Så da blir jeg plutselig trebarns-mamma, etter år som ufb :o))

Kos dere masse med prinsen! Ta vare på alle øyeblikkene, det går så altfor fort!

Mange klemmer fra

Skrevet

G*R*A*T*T*I*S!!

Husker deg fra før jeg ble gravid første gang.

Så kjekt at dere har lykkes! Kos deg masse med prinsen. Om ca et halvår kommer jeg etter med nr. 2.

Klem fra

  • 1 måned senere...
Skrevet

Gratulerer så mye, vikinne.

Du må da være et aldeles glitrende bevis på at ting ordner seg til slutt, selv om det tar usannsynlig lang tid - og at den som venter på noe godt på ingen måte venter forgjeves!!!

Kos deg med gullgutten!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...