Gå til innhold

Farlig?


Gjest Lyst til å prøve...

Anbefalte innlegg

Gjest Lyst til å prøve...
Skrevet

Vet at det er tatt opp før, men jeg får utslett av den der søke-greia... Kan noen svare meg på hvor stor faren er for å ødelegge lukkemuskelen ved anal-sex? Er det slik an man helst bør la være?

Kjæresten min har trengt inn i meg bak to ganger, men vi har ikke gjennomført analt samleie. Det gjør litt vondt. Gjør det alltid vondt? Eller blir det bedre etterhvert?

Vi syns begge at det er litt opphissende...

Skrevet

Et langt sexliv hvor analsex forekommer ofte, vil nok føre til slappere lukkemuskel. Det er en lite skjult hemmelighet i helsevesenet at eldre homser ikke er spesielt "funksjonelle" der bak.

petter smart
Skrevet

Hvis du trener f.eks. biceps muskelen, blir denne da slappere eller strammere?

Skrevet

Hvis du trener f.eks. biceps muskelen, blir denne da slappere eller strammere?

En får da vel ikke strammere muskulatur av å trene?

En får sterkere muskulatur, det er noe helt annet enn å ha stram muskulatur, om en skal holde definisjonene.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...