Gå til innhold

Orgasme+


Anbefalte innlegg

Gjest nysgjerrige meg
Skrevet

Har hørt at noe jenter kan få en 'utløsning'/veske under organsme... Noen som kan fortelle meg litt mer om dette, noen som har hatt det? Jeg 'kommer' nesten hver gang, men har aldri opplevd dette!

mills1365380744
Skrevet

Det stemmer. Gjør et søk på 'female ejaculation' på nettet, så finner du sikkert en del info. Oppsummert: konsistens omtrent som sæd, kommer fra urinrøret (ikke vagina).

Min erfaring er at stimulering av G-punktet er nødvendig. Har også lest at ikke alle jenter kan ejakulere.

Skrevet

det er bare noen kvinner som ejakulerer,en liten prosent.skyldes at de samler en sædlignende veske rett nedenfor klitoris og det blir sprutet ut når bekkent presses nedover.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...