Gå til innhold

Porno-avvenning


Anbefalte innlegg

Gjest porno-avvenning
Skrevet

Hei igjen!

Jeg var inne på siden for ei stund tilbake...

Saken var den at min kjære var blitt så hekta på internettporno at det holdt både på å ødelegge ekteskapet og han selv.

Han er kommet så langt at han ønsker å søke hjelp for å bli kvitt denne uvanen.Det var han selv som ba meg hjelpe han til å finne noen proffe til å hjelpe han.

Hvem kan han hendvende seg til?

Skrevet

Fastlege og få henvisning til psykolog.

Det er avhengighetsproblematikk, det har ikke noe å si om det er porno eller om det er pengespill. Han trenger ingen ekspert på pornoavhengighet, liksom.

Skrevet

Finnes terapeuter som har spesialisert seg på nettporno-avhengighet, også i Norge. Men jeg vet dessverre ikke hvem/hvor,

Kanskje lettere for mannen din om han går til en sånn, enn til en hvilken som helst psykolog. Sikkert litt flaut tema.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...