Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er en 22 år gammel jente som har hatt store smerter ved samleie en tid. Er plaget med bakteriell vaginose,men når jeg behandler meg kommer den tilbake med en gang jeg har samleie. Etter jeg fikk dette første gang, har jeg veldig svie i skjeden hver gang jeg har sex. Dette er veldig ødeleggende for meg og kjæresten min og ødelegger nesten sexlivet vårt... er det noen som har samme problem med tilbakevendende bakteriell vaginose?

Skrevet

jeg har et liknende problem. har gått på flere antibiotika kurer for urinveisinfeksjon, men ingenting funker. gjør SVÆRT vondt under samleie og begynner å blø etterpå. skjønner ikke hva det kan være og legen fortsetter jo bare å gi meg antibiotika..

Gjest Bobby Bay
Skrevet

Hei. Dama mi har akkurat samme problemet. Vi fikk til og med en kur (Flagyl-tabletter) vi begge skulle ta for å ta knekken på bakteriene som lager problemene. Men etter kort tid var det tilbake. Hun bruker VIVAG (vaginale stikkpiller med melkesyrebakterier) etter samleie, og da slipper hun som regel unna plagene etterpå. Jeg vet hun setter disse innimellom ellers også. Vivag fås kjøpt reseptfritt på apoteket for ca. 100-lappen (12 stk). Lykke til.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...