Gå til innhold

.pps


Anbefalte innlegg

Skrevet

Det hender jeg får en mail med en .pps fil.

På laptopen har jeg ikke powerpoint lagt inn, men lastet ned PowerPoint Wiever 2003. Da kan jeg se .pps vedlegg. Men de må alltid lagres før jeg kan se de.

Forsøker jeg å åpne de direkte fra mailen, får jeg beskjed om at denne filen ikke har et tilknyttet program som kan utføre denne handlingen. Opprette en tilknytning i mappealternativer.

Noen som kan gi meg et råd hvordan jeg oppretter en tilknytning, slik at de kan åpnes direkte fra mailboksen uten å måtte lagres først ?

Skrevet

Høres ut som om du mangler filassosiasjonen, noe som er rart hvis du har powerpoint viewer installert. Er iconet til den lagrede .pps filen et powerpoint icon?

"..........................."

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...