Gå til innhold

Hvorfor fyller c: -katalogen seg opp?


Anbefalte innlegg

Skrevet

C-katalogen er på nesten 5gb(nesten full)...men jeg legger aldri inn noe på c:(bruker d:)

windows mappa er på nesten 3,5gb. Brukt programmer som ccleaner og registry mechanic, uten at det ser ut til å hjelpe. Klar over at den legger inn litt i c: når man legger inn programmer, men kan det bli så mye?

Sletter sånne midlertidige internett filer også....

Skrevet

Har du brukt opprydningsfunksjonen i Windows? Prøv det også, da kan du kanskje se hvor det fyller seg opp.

Andre ting som kan ta plass er automatiske backup-programmer. Noen virus fungerer slik at de fyller opp all ledig plass med skrot.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...