Gå til innhold

blødning etter keisersnitt


Anbefalte innlegg

Gjest keiserinnen 2005
Skrevet

Tok keisersnitt for en tid tilbake og lurer på hvor lenge det er "vanlig" å blø etter et slikt inngrep. Det er ca 14 dager siden keisersnittet, Jeg blør bare litt hver dag og jeg kan bruke vanlige bind.

Er i ellers fin form.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tor vel jeg nok hadde småblødniger i minst 14 dager. Husker ikke helt. Men 14 dager høres normalt ut ettersom det ikke er støre blødninger. Kun mindre.

Skrevet

Du har blødning like lenger etter et keisersnitt som etter en vanlig fødsel. Blødningen kommer fra såret etter morkaka. Det er vanlig med småblødninger i opp til 10-12 uker. Men som regel slutter det før, og blødningen er mer som litt brunlig utflod.

Det skal ikke lukte vondt - da skal du til legen/føden med en gang.

Denne blødningen kalles renselsen - livmoren renses etter å ha vært hybel i 9 mnd!

Skrevet

Jeg har blødd i rundt 4 uker etter keisersnittene, mens jeg blødde en uke lenger etter vaginal fødsel. Vet ikke om det er slik for de fleste.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...