Gå til innhold

Curacå og lureri


Anbefalte innlegg

Gjest bittelillisiri
Skrevet

Skriver ikke navnet curaså riktig,vet det. Ble så forbanna da jeg fant flasken i kjelleren at jeg pælma den. Mannen min luvte for tre måneder siden å slutte å drikke. Jeg trodde det gikk bra, selv om jeg nå og da kjente en slags diffus alkodunst. Drikker det samme på jobben også. Lurt alle altså,fanden! Jeg visste jo ikke at det fantes sprit det ikke lukter av. Nå lever han på curaså og sin store løgn.Rett ut! Han har brukt opp sine kvoter og vel så det. Forresten en kjent sak at curaså ikke lukter? Jeg som ikke har fulgt med i timen

mil1365380270
Skrevet

Lukter ikke all alkohol? Vet at noen drikker vodka for å slippe lukt, men når man ikke har drukket selv, merker man det også.

Kanskje du burde legge innlegget ditt på "Rusterapi"? Der finner du folk i samme situasjon som deg og mannen din :-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...