Gå til innhold

dolly!


Anbefalte innlegg

Gjest snartvårtur?
Skrevet

Nå kjenner jeg meg så igjen i det du fortalte i forrige uke! Føler meg helt utafor, og venter på mens som har vært på klokka før.testen er negativ nå, dagen etter ventet mens, men jeg gir ikke helt opp håpet. selv om jeg nesten ønsker at mensen skal komme nå, så jeg slipper denne ventinga. Men som de sier; alt unormalt er positivt. Får håpe det slår ut pos. snart da!

Gjest Dolly24
Skrevet

Det er så godt å se at andre har det på samme måte som en selv,for da føler man seg ikke som den eneste her i verden som ikke blir gravid og at mensen ikke kommer når den skal osv. Lykke til igjen!!Hold oss oppdatert!Jeg driver å skal planlegge neste pp jeg..Tenker ikke på annet selv om jeg har masse annet å tenke på, bl.a. oppussing innvendig av et gammelt hus(1870),som vi flytter inn i april..

Skrevet

Jeg trur nok at de fleste her inne mer eller mindre har hatt eller har det sånn i perioder. Vi er nok en gjeng med hormonbomber og stressede kvinner.

Har selv funnet ut at jeg må slappe litt mer av. Men jeg håper det skjer noe snart. Testing om 14 dager!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...