Gå til innhold

sex og ryggplager


Anbefalte innlegg

Gjest nonnymuss
Skrevet

han jeg dater for tiden har hatt en prolaps som han fortsatt plages med. vi har enda ikke hatt sex, og jeg lurer på hva jeg kan forvente meg? noen stillinger som er bedre egnet enn andre, må vi være veldig forsiktige?

Skrevet

Hvis han har en prolaps som han fortsatt plages med, så vil du/dere nok utvilsomt finne ut hva som evt. ikke lar seg gjøre. Han kommer nok til å si i fra :-)

Hvilke stillinger som er bedre enn andre er vanskelig å gjette på, iom. at én persons ryggproblemer kan være veldig annerledes enn en annen's. Hvis han er i stand til å gå, sitte og ligge normalt, så tviler jeg på at dere får store problemer.

".................................."

Gjest kvinnehater
Skrevet

Den med å hoppe fra et tre skal være bra.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...