Gå til innhold

Dere som har Ipod


Anbefalte innlegg

ShitDiddelyDo
Skrevet

Hvordan er batterikapasiteten? Jeg tenker på om de holder det Apple lover?

Min gjorde det i starten. Holdt i 12 timer dersom jeg ikke fiklet med den. Fiklet jeg med den sank nok kapasiteten til 7-8 timer, noe jeg syntes var helt ok.

Men nå har det tatt helt av, etter under 6 måneders bruk ser det ut som om den ikke holder i mer enn rundt 4 timer dersom jeg bytter litt sanger og sånt. Og det begynner å bli for dårlig.

Kan jo ikke sende den tilbake til apple heller. De brukte nesten 4 uker fra avsendelsesdato til jeg fikk den når jeg bestilte den (det var dumt å bestille fra dem!), og jeg gidder ikke å være uten spiller i flere måneder.

Helvetes skit! Jeg som var så fornøyd og alt.

Fortsetter under...

Gjest mangler selv, men...
Skrevet

Kan spørre broren min som har en. Poster svar senere....

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...