Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Snipa1365380843
Skrevet

Har de siste dagene hatt et ubehagelig sår ved vaginaåpning.Har hatt hatt mensen og brukt tamponger,men kan ikke se at det skal være pga dette.Har hatt normal sex med mannen min.Tenkte i utg.punktet jeg ikke hadde vært våt nok ved inntrengning,men føler det er ett sår,ikke sårt,ømt hele området...HJELP?

Kizza1365380506
Skrevet

Kanskje du skal la en gynekolog se på det.

Eller har du kanskje gjort noe i det siste som du ikke pleier. Syklet, slått deg, hatt for trange bukser el.l.?

Mvh

siljekarlsen
Skrevet

har du hatt sopp tidligere? det høres ut som et av symptomene jeg har når jeg får soppinfeksjon, det trenger selvfølgelig ikke være det, men en soppkur som Canesten kan funke bra.

Snipa1365380843
Skrevet

har du hatt sopp tidligere? det høres ut som et av symptomene jeg har når jeg får soppinfeksjon, det trenger selvfølgelig ikke være det, men en soppkur som Canesten kan funke bra.

Takk!

Tror du har rett!Begynte på Canesten,med en stikkpille i tillegg til krem og føler det hjelper!

Tusen takk!!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...