Gå til innhold

begynner å bli rimelig paranoid av å være på DOL


Anbefalte innlegg

Gjest men signaturen min får du aldri
Skrevet

når man begynner å sammenlikne folk i RL med folk på DOL. da kan man trygt si at DOl har tatt overhånd. i dag var en person på studiet mitt som helt uventet viet meg masse oppmerksomhet og jeg begynner å lurer på om det kan være en viss NN her på DOL som jeg har skrevet litt med. Eller er jeg bare paranoid nå?

Er det noen som har avslørt meg mon tro?

Skrevet

Jeg hadde det på samme måten en gang jeg snakket mye med folk på irc. Var ikke paranoid da. :)

Visste jo at de bodde i samme by og slikt, og plutselig en dag da venninna mi og jeg satt på bussen, fikk jeg øye på en jeg hadde snakket med, men bare sett foto av. Hei, der er X fra irc, jo! :) Litt merkelig å gjenkjenne noen man aldri har truffet. :)

ShitDiddelyDo
Skrevet

Verden er riktignok ganske liten, men nå er du en smule paranoid. :)

Skrevet

det er vel mulig om du har gitt mye opplysninger om deg selv samt foto og lignende:-)

Ikke så farlig det vel?

Gjest M.Angelica
Skrevet

He he.. Tenkt på at han kanskje bare er intresert i deg? Eller vil være hyggelig? =)

Gjest engel 49+
Skrevet

Skulle gkerne sett dol-galleriet, jeg. Men ingen får meg til å legge bildet av meg selv der, så da får det være det samme :P

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...