Gå til innhold

Nyttig font


Gjest Iznowgood_the one and only

Anbefalte innlegg

Gjest Iznowgood_the one and only
Skrevet

Men det er vel ikke den norske..?

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&rls=GGLD,GGLD:2005-16,GGLD:en&q=tegnspr%C3%A5k+font kan man få tak i den norske, men det ser ut til at siden er nede for øyeblikket...iallfall får ikke jeg den opp.

Altså på Møller Kompetansesenters hjemmesider, under 'håndalfabet'.

Jeg var ikke klar over at det var forskjellige tegn for forskjellige språk :-)

Gjest Calóni
Skrevet

Jeg var ikke klar over at det var forskjellige tegn for forskjellige språk :-)

De fleste er ikke klar over det, og protesterer villt og sier "jammen, det hadde da vært mye mer praktisk å ha -ett- tegnspråk for hele verden?" Og joda, det ville jo vært mye enklere om vi og kineserne prata samme språket også, pleier jeg å svare da ;)

Men akkurat håndalfabetet, der finnes det et internasjonalt et, og det er det som er på Møllers sider.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...