Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei. Eg har bursdag i morgon og lurte på om det er nokon her so har tips for ei rask og god kake å lage hvis det kjem ein del folk innom??

:-))

Gjest Firkløveren
Skrevet

Firkløver kake eller vanlig sjokoladekake. Det er svindte gjort.

Gjest begonia
Skrevet

Kjøp ferdig sukkerbrød, ei pakke vaniljekrem, en boks fruktcoctail og en kartong kremfløte.

Dynk delene godt med laken fra fruktcoctailen. Inni kaka fordeler du vaniljekremen og legger frukten oppå. Så pisker du kremen og legger et godt lag oppå kaka. Gidder du kan du legger mer arbeid i pyntingen og bruke kremsprøyte til å dekke sidene med. Feks. Har du ikke kremfløte kan du smøre melisglasur på toppen isteden.

Mulig du ikke får handlet det du trenger da, men da har du tipset til en annen gang.

Noe annet som virker mer avansert enn det er, er å kjøpe ei ferdig sjokoladekake. Dele den i to og ha romkrem eller vaniljekrem inni. Det blir også veldig godt.

Skrevet

Nå er klokka over 12 - så:

GRATULERER MED DAGEN!!! Håper den blir fin!

Skrevet

Nå er klokka over 12 - så:

GRATULERER MED DAGEN!!! Håper den blir fin!

Tusen Takk! Eg er 26 år idag :-))

Skrevet

Gratulerer med dagen:)

Tusen takk :-))

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...