Gå til innhold

Dilemma


Anbefalte innlegg

Gjest nursia
Skrevet

Samboeren min dro på en reise i forbindelse med jobben i går. Det var meninga at denne reisen skulle vare i 15 dager. Derfor hadde jeg tenkt meg en tur hjem til hjembyen min neste helg. Så ringer samboeren min meg i sted og sier at han kommer hjem en uke før tida. Jeg ble glad fordi det er lenge siden vi har hatt en frihelg sammen på grunn av mye jobbing, samtidig som jeg vet at vennene mine hjemme blir skuffet. Jeg har ikke bestilt billetter til hjemreisen og det byr seg nok en ny sjanse om et par-tre uker.

Ville du dratt?

Gjest men ditt valg....
Skrevet

Jeg ville vært med kjæresten og ventet med tur hjem. EVT. tatt en kortere tur hjemom.

Gjest lille rosinen
Skrevet

Jeg hadde ventet med å reise hjem og heller fått litt tid sammen med kjæresten... De helgene vi kan ha sammen er litt hellige for meg... Jeg reiser heller bort når han har jobbehelger.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...