Gå til innhold

Øyelaseroperasjon


Anbefalte innlegg

Gjest sara henriette
Skrevet

Jeg har brukt briller helt siden jeg var liten, og har nå begynt å vurdere om jeg skal ta øyelaseroperasjon. Men jeg vet ikke om jeg kan det.

Jeg er langsynt og har skjeve hornhinner. Jeg har ikke samsyn på øynene. Da jeg var liten var jeg skjeløyd, men det ble nesten helt bra etter en operasjon.

Er øyelaseroperasjon-prosjektet mitt dødtfødt? Noen som vet hvem som ikke kan ta slike operasjoner?

Gjest ring og spør
Skrevet

Du kan ringe og spørre, evt. få time for samtale.

Gjest må til vurdering først
Skrevet

Du må til vurdering hos en spesialist før noen kan si at du kan ta operasjonen.

En bekjent var til vurdering en uke, neste uke lå han på operasjonsbordet :o). Da han var på kontroll ca en måneds tid etter operasjonen fikk han beskjed om at nå kunne han søke på jobb som jagerfly-pilot :o).

Han ble operert i Larvik. Han ble tipset om dette sykehuset av en bekjent som er lege.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...