Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Vet ikke helt hvordan jeg skal formulere dette...

Kan det være farlig dersom han er for lang? Dvs. når jeg har sex med min kjære føles det avogtil som han treffer øverst i livmoren. Denne følelsen er helt snål, litt behagelig men også vond/rar. Så kan man skade sine indre deler eller er vi laget så fantastisk at det går helt fint?

Håper noen forstår hva jeg mener. Litt vanskelig å ordlegge seg.

Skrevet

Har opplevd det samme mange ganger, det er nok ikke så veldig farlig! ;)

Skrevet

Neida, han klarer ikke å ødelegge noe der inne og øverst i livmoren kommer han i alle fall ikke! :o) Penis kan ikke trenge inn i livmorhalsen og opp gjennom den.

Skrevet

Hehe, tusen takk for hjelpen :)

Da er det bare å peise på:P

(Har blitt fortalt at jeg er meget "trang" flere ganger, gynekolog måtte også bruke mindre utstyr etc. Derfor tenkte jeg kanskje at det kunne hende saker og ting)

Skrevet

Farlig er det nok ikke, men hvis du føler ubehag så prøv en annen stilling, det hjelper..

Eller fortell ham hvordan du har det, så er han gjerne mer varsom, sex skal jo ikke være ubehagelig!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...