Gå til innhold

Litt å le av før natta


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vil gjerne fortelle alle om min noe flaue handling.

Jeg var på butikken i går og skulle kjøpe hårshampoo. Jeg så en flaske hvor det sto Hairtickening, og tenkte at det var noe for meg, siden håret blir tynnere og tynnere.

Vel hjemme og i dusjen, skulle jeg prøve dette vidunderet av en sjampoo. Da sjamponeringen startet kom det en fryktelig sterk mannsparfyme frem. Siden jeg ikke har noe mann i huset, så skjønte jeg at det måtte være sjampoen. Jeg tittet nærmere på flasken, og så da at det sto FOR MEN.

Jaja, jeg gikk på jobb idag jeg og håpet den sterke lukten hadde dunstet vekk. Fikk ikke noen kommentarer ihvertfall.

Skrevet

Herreparfymene er heldigvis noe helt annet enn for bare 10 år siden, så du lukter vel ikke så ille.

Følg med på om det i dag er kvinner, fremfor menn, som snur seg etter deg ;)

Skrevet

Hehe, det minner meg om min far en gang - da jeg var skikkelig fjortis. Jeg sprayet prøver av alle parfymer og deodoranter og hårprodukter og sånn på ham (av en eller annen fjortis-grunn).

Neste dag da han gikk på jobb, syntes han hele tiden det luktet så _damete_ rundt seg og stusset på hvor det kom fra.

Lurer på hva kollegene trodde om han da!

Hehe :D

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...