Gå til innhold

Stønad til konfirmasjon


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har en sønn på 14 år, som bor hos sin far, som skal konfirmeres til våren. Jeg har aleneansvaret for datteren vår på 10 år. Kan man få økonomisk støtte til konfirmasjon når man er aleneforeldre, enten fra trygdekontoret eller sosialkontoret? Jeg lever på trygd og går i minus hver mnd, og skjønner ikke hvordag jeg skal kunne gi gave, kjøpe inn mat og alt annet som trengs til en konfirmasjon. Ligger søvnløs om nettene pga dette.

Skrevet

Dette kan du søke sosialkontoret om, men om du får og hvor mye blir jo veldig individuelt så det er vanskelig å si noe om.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...