Gå til innhold

Finne et navn


Anbefalte innlegg

Gjest på jakt
Skrevet

Hei,

Er ei gammel venninne jeg prøver desperat å få tak i. Problemet er at det gamle nr ikke virker lengre, og søker jeg på nr får jeg ikke opp noe navn.

Husker dessverre bare fornavnet, så da er det vanskelig å søke på navn! :-)

Er det noen som har noen tips om hvordan jeg kan finne henne igjen?

Fortsetter under...

Skrevet

Jeg arrangerte "klassefest" for noen år siden for den gamle klassen min fra ungdomsskolen, og da brukte jeg folkeregistret på de jeg ikke fant i telefonkatalogen. Du kan gjøre et forsøk? Mulig jeg måtte skrive noe og sende inn, husker ikke helt, men jeg vet jeg fikk god hjelp i alle fall.

Alternativt kan du jo, om du husker foreldrenes navn/etternavn søke opp dem på telefonkatalogen.no. Eller du kan søke på hennes fornavn og byen/kommunen hun bor i - det behøver ikke bli så ekstremt mange treff hvis navnet er litt spesielt.

Skrevet

Kanskje dere har/hadde noen andre felles kjente som husker navnet hennes.

Skrevet

Prøve felles kjente og hennes tidligere arbeidsplasser.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...