Gå til innhold

likheten mellom DOL og IDOL...


Anbefalte innlegg

Gjest DOL eller IDOL?
Skrevet

jeg ser på IDOL nå og stusser over likhetene her

i likhet med IDOL så har vi mennesker her som skal sette seg til doms over andre, som er nedlatende og arrogante.

Så har vi mennesker som stiller opp i tråder og diskusjoner helt uten selvinnsikt og den modenheten som er nødvendig for å kunne delta på noen diskusjoner her.

og folk som sutrer når de møter motgang på sitt innlegg.

mange likheter her ja..

Skrevet

Selvsagt finnes det samme type mennesker her inne som ute i verden for øvrig.

Skrevet

Jeg syns innlegget ditt var interessant jeg.

Jeg klarer å tolke deg på en ikke-arrogant måte. =)

Finner du noen (I)DOLER her da?

Skrevet

For ikke å glemme folk som ikke tør å diskutere med fast nick, i frykt for å måtte stå for det de har sagt...:-)

Selv om et gjennomsnittlig internettforum ikke trenger å være et representativt snitt av befolkningen, så er jo sannsynligvis alle deler av befolkningen representert.

"............................................"

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...