Gå til innhold

mellomrom mellom fortenna


Anbefalte innlegg

Gjest girlyesixteen
Skrevet

heisann! jeg er en jente på 16 år som har mellomrom mellom fortenna. det er ikke så stort, og mellomrommet begynner ikke øverst på tannkjøttet hvis dere skjønner hva jeg mener. de går utover på en måte.. har ikke lyst på streng, men er det noen andre metoder jeg kan prøve?

Gjest jeg er ikke i syden!!!!
Skrevet

ÅÅÅÅ!! du er heldig!! det er FINT med mellomrom!! du må IKKE ta det bort!!! skulle ønske jeg hadde det!!! det er KJEMPEFINT!!!!

så du må IKKE ta det bort! du kommer til å angre da!!!

Gjest Alt er en overgang..
Skrevet

Jeg syntes det var noe herk å ha tannregulering. Men jeg har ikke angret en dag, etter at den kom av :o)

Gjest trultemor25
Skrevet

Jeg har mellomrom mellom fortenna, men det er like langt mellomrom hele veien da. Men det er store fordeler med mellomrom: man slipper hull i tennene der, man kan sile maten man spiser gjennom der.. Kurt har mellomrom.. ja.. det var det jeg kom på. Er fornøyd med tennene mine jeg, dem er liksom MEG.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...