Gå til innhold

Ikke lyd i den trådløse telefonen lengre....


Anbefalte innlegg

Bente831365380491
Skrevet

Det ringer hvis noen ringer meg, og de hører hva jeg sier, men det er ikke antydning til at jeg hører dem. Får ikke summetone, men får til å ringe ut.

Har forsøkt å trykke på alt mulig for å få lyden tilbake, men det funker ikke.

Det er en panasonic dect telefon. Den heter KX-TCD650NE. Noen som har en slik som kan hjelpe meg? Er jo skikkelig irriterende, siden jeg ikke engang kan se hvem det er som ringer.......dette har skjedd i dag nemlig. Brukte telefonen senest kl 16 ca, og da var det lyd i den. Datteren min har rørt den etterpå, så det kan hende at hun har gjort noe med den, men jeg vet ikke. Tenkte at høyttaleren kanskje var ødelagt, men jeg vet ikke.....noen som vet??

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...