Gå til innhold

Pustevansker


Anbefalte innlegg

Gjest Slankesegmye
Skrevet

Jeg har i noen dager hatt litt problemer med å puste. Jeg må puste HELT ut (sånn at magen går helt inn) før jeg klarer å puste inn igjen. Og jeg puster ofte. Hvis jeg prøver å puste i vanlig tempo hiver jeg etter pusten etter et halvt minutt. Jeg våkner ofte om natta fordi jeg ikke klarer å sove når jeg må bruke så mye krefter på å puste. Det er ikke sånn at jeg er redd for luftmangel, det er bare ubehagelig.

Hva kan dette skyldes? Jeg begynte på Reductil for et par uker siden. Kan det ha noe med saken å gjøre?

Jeg skal til legen i neste uke, men begynner å bli litt lei av å puste... ;-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

sånn har jeg det også mange ganger.. vet ikke hva det kan komme av.. men hadde likt å visst det...

Gjest Dordy Can
Skrevet

Jeg tror Reductil innholder serotonin og for mye av det kan gjøre en stressa og heve angstnivået. Sjekk med legen din du.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...