Gå til innhold

BNbank og et annet bankspørsmål


Anbefalte innlegg

Gjest emma dilemma
Skrevet

Noen som bruker denne banken og kan fortelle om inntrykk og erfaringer?

Det er vel lettere å få lån i en bank dersom jeg har vært trofast kunde der "i alle år" enn i en bank jeg har vært kunde i få år?

Skrevet

Kundeforhold betyr lite når du ikke har egenkapital og ikke inntekt. Lån på ditt ærlige ansikt er en myte som banker gjerne fremmer. Når du har vært kunde i 10 år, har du betalt 10-tusenvis i gebyrer og renter på dyre smålån. Ingen gir bort noe, ikke banker heller.

Gjest mallet
Skrevet

Vi flyttet lånet til BNbank på grunn av frustrerende dårlig service hos DNBNor. (saksbehandler som aldri ringte tilbake, aldri hadde tid til å snakke med oss om vi dukket opp selv om hun var tilstede, krav om å opprette sånn-og-sånn konto med skyhøyt årsgebyr for å få den renten de hadde reklamert med osv.). Har godt inntrykk av BNBank så langt, vi har fått greie svar på alle henvendelser og ellers har alt gått av seg selv, uten skjulte kostnader og vanvittige gebyrer.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...