Gå til innhold

HJELP blør fra endetarmen


Gjest usikker på om det er bare hemorider eller

Anbefalte innlegg

Gjest usikker på om det er bare hemorider eller
Skrevet

jeg blør hver gang jeg er på do og bæsjer.. det gjør ikke vondt...og det er det som skremmer meg...

Jeg har noen ganger hemorider som gjør vondt , men regner da med at de ligger utenfor.. kanskje dette er hemorider som ligger inni endetarmen som blør.. Men skulle da ikke dette gjøre vondt.????

Jeg blør ganske mye også og har nå blødd i en ukes tid.... Bør jeg gå til legen?? og hva skjer da????

Skrevet

Det er høyst sannsynlig hemorroidene som blør. Men siden du har blødd såpass lenge ville jeg personlig dratt til legen.

Skrevet

Er blodet lyst er det mest sannsylig rift i endetarmen..

Gjest FrøkenNN
Skrevet

Rart at det ikke er vondt.Jeg hadde også en rift som blødde,men den var skikkelig vond.

Synest du skal gå til legen!

Da får du vite hva det er.Og viss det "bare" er hemmorider eller en rift så får du nok en salve som hjelper.Og så slipper du og være usikker.

God bedring!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...