Gå til innhold

Gikk jeg for langt med denne spøken?


Anbefalte innlegg

Gjest moldegata17
Skrevet

fikk en tusenlapp til å handle klær av foreldrene mine i går. I dag fant jeg ut at jeg skulle spille dem en aprilsnarr

jeg skrev en sms hvor det sto:

"Den tusenlappen jeg fikk av dere, vil de ikke godta på Storosenteret. de mener at den er falsk og jeg kan risikere anmeldelse, kan dere ordne opp i dette?

Moren min tok spøken med en gang, men faren min har visst lagt igjen beskjed på svareren min om at han ikke aner hva som har skjedd, og han har kjørt rundt og forsøkt å treffe meg på Storosenteret, også for å gi tilbake en lue jeg hadde glemt i bilen i går.

Jeg skrev bare " har du sjekket datoen i dag".

Gikk jeg for langt med spøken eller er han bare litt treg i oppfattelsen?

Mrs. Wallace
Skrevet

Næsj, det synes jeg er en finfin aprilspøk. ;o)

Gjest kirsebær
Skrevet

Tåler ikke faren din den, så er han hårsår!

Gjest moldegata17
Skrevet

Tåler ikke faren din den, så er han hårsår!

Fikk en sms fra han etter at jeg spurte om han visste hvilken dato det var. Han var visst i ferd med å gi meg 1000 kroner til, da han trodde at den første var falsk.

Så hvorfor avslørte jeg det?

;)

serendipity
Skrevet

Ho ho.. Nei, den var helt super. Akkurat på grensen ;-)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...