Gå til innhold

Timepris datahjelp


Anbefalte innlegg

Gjest LucySky
Skrevet

En eller annen gang før påske skreiv jeg at jeg hadde hjelp iblant av et datafirma som kom hjem til kunden. Jeg ble spurt hva timeprisen var, men husket den ikke. Særlig ikke fordi sluttsummen ofte inneholder deler, eller diverse greier.

I går ringte en kompis som akkurat hadde hatt en fra firmaet hjemme, og da fikk han vite at timeprisen var 950 kroner. Det hører med til historien at kompisen slapp å betale noe, fordi det viste seg å dreie seg om en bagatell, som datatypen fikset på fem minutter, og "siden han likevel hadde en jobb i nabolaget".

Veit ikke om dette er uhyrlige priser eller rimelige, men slik var det i alle fall.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

950,- pr time, for privatkunder? Uff. Det er sikkert ikke egentlig så mye, men jeg hadde nok halvert det selv :-)

"..........................................."

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...