Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Gjest Jente 21
Skrevet

Hei! Jeg lurer på èn ting... Kan man ha kviser rundt og på kjønnsorganer? Hva kan det eventuelt være,når jeg har sånne blemmer med hvitt innhold nedentil? Hvordan får man dem vekk?

Takknemlig for svar!!

Skrevet

Jeg har samma problem som deg. Det kommer ikke mange, men en sånn innimellom.. det er stygt, og jeg lurer på hva det egentlig er..

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Kviser er vanlig i områder som har hår, det er betennelse i hårrøttene. De er gjerne vonde. Det er ikke så mye man kan gjøre for å forebygge. Skåne huden for påkjenning som barbering eller trykk fra trange klær. Blir de for store, kan de åpnes med et lite kirurgisk snitt.

Er det nupper med hvit innhold som ikke er vonne, kan det være talgkjertler, de er på områder uten hår.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...