Gå til innhold

kjølebag til sigarettenneren på bilen


Anbefalte innlegg

Gjest dina2
Skrevet

Er det noen som har erfaring med slike?

Vurderte å kjøpe det før campingturen i sommer, men lurte på om den tapper bilen for strøm om den står på når bilen er parkert.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Se hvor mange W den er merket med.

50-100 W eller er ganske vanlig.

Med fulladet batteri burde bilen kunne drive en 100 W kjøleboks når motoren går, men da er batteriet sannsynligvis helt tomt etter 8-10 timer hvis det er fulladet. Hvis ikke sikringen går.

Kjøling er dessverre en ganske kraftkrevende affære, og om ikke alt er kjølt eller frosset på forhånd, så blir det ikke særlig kaldt særlig fort. Med noen ferdig frosne kjølelementer, god tetning og isolasjon i boksen, så virker det greit.

Gjest dina2
Skrevet

Vi har kjøpt en sånn, og skal ha den med nedover i Europa i sommer;

http://194.132.117.74/Butik/docs/Mallar/mall6.asp?OrderId=45731990&pf_id=NO-522990&dept_id=

Mor og far har en sånn og er veldig fornøyd i alle fall -de tar den med inn på hotell/campinghytte etc. -for den kan også kobles til vanlig strøm

den så flott ut, men tar den ikke veeldig mye plass. Hvor er det forresten man må være medlem for å få tilbud på den?

Skrevet

den så flott ut, men tar den ikke veeldig mye plass. Hvor er det forresten man må være medlem for å få tilbud på den?

Medlem av NAF

Gå inn på butikken til http://www.naf.no

jo, den tar plass - men vi har minibuss - det har mor og far også :)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...