Gå til innhold

"Proactiv" på TV Shop??


Anbefalte innlegg

Nyttårsjenta'
Skrevet

Jeg har aldrig kjøpt noe fra TV Shop, men nå har jeg litt lyst.. Jeg såg på reklame for "Proactiv" - den hudpleieserien som visstnok skal være så fantastisk... Men, det pleier vel det meste å "være" som man får kjøpt der...?

Så, jeg lurer på om det er noen av dere som har prøvd produktet og kan fortelle om det virkelig er så bra??

Videoannonse
Annonse
Gjest sikkert bare kødd
Skrevet

Det er samma faen hva de reklamerer på på TV-Shop så finnes det ikke makan.

Tror ikke på dem i det hele tatt.

Skrevet

Ja, det er mye tull der..

Men akkurat det produktet har jeg også lurt på om faktisk kan virke.

Fatter ikke att såpass kjente mennesker som Jessica Simpson og Alicia Keys (De er jo superstjerner i USA), skal ødelegge troverdigheten sin for noe som ikke virker..

Gjest Marres
Skrevet

Gå inn på "hud og hår" linken under innlegget "tørr hud og stor porer (eller nå). En som har svart der har bare gode erfaringer med dette produktet.

Gjest nnnaaa
Skrevet

kan godt hende det virker, har vurdert det selv, men hvorfor skulle de da selge det på tv-shop???

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...