Gå til innhold

Windows media player


Anbefalte innlegg

Gjest nicole40
Skrevet

Jeg har bare den aller enkleste versjonen av windows media player,den gamleste og enkleste,da jeg kjøpte denne maskinen brukt.

Kan jeg laste ned den siste versjonen og i så fall hvor? Gratis? Eller må jeg betale? Har lyst å legge inn spilleliste på pc'en. Link?

Videoannonse
Annonse
Gjest Morsk
Skrevet

Kommer an på hvilken versjon av Windows du har.

Gjest nicole40
Skrevet

Kommer an på hvilken versjon av Windows du har.

Det vet jeg ikke,tror det er den aller enkleste versjonen jeg har nå.Det ligger ikke noe ikon på skjermen,den bare popper opp når jeg skal spille nedlastet musikk.Knøttliten spiller.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...