Gjest Aimabel Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Inspirert av tråden "Vi har", hvor mye penger bruker dere på mat Pr måned? Og hvor mange er dere. Her i huset er vi to voksne, og vi bruker ca 2500-2800 0 Siter
Gjest Shira12 Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Jeg vet faktisk ikke hvor mye vi bruker, men vi kunne spart en del om vi hadde gått inn for det. Men det fyker nok en del tusenlapper i mat, men så setter vi stor pris på god mat også ) 0 Siter
Ugga Bugga Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Jeg sier som Shira, at jeg vet ikke helt hvor mye jeg bruker. Det går en del tusenlapper, og jeg kunne sikkert spart en del om jeg hadde villet, men jeg er glad i mat. 0 Siter
Gjest tøytigern Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Vi bruker mellom 3500-4000 kr i måneden,og vi er 2 voksne og et barn på 11. Eller mat... det er det vi bruker på dagligvarer,innkludert shampoo,dopapir,kattemat og alt sånn... 0 Siter
Gjest Aimabel Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Vi bruker mellom 3500-4000 kr i måneden,og vi er 2 voksne og et barn på 11. Eller mat... det er det vi bruker på dagligvarer,innkludert shampoo,dopapir,kattemat og alt sånn... ja såklart. Jeg regner ikke med at alle har så spesifisert regnskap at de deler opp daglivarehandlen. Fører ikke regnskap over dagligvarer lenger heller, men gjorde det en stund, bare av nyskjerrighet. Noen ganger vet man bare ikke hvor pengene blir av :-) 0 Siter
stromme Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Ca 4000.- i måneden. Vi er to voksne og har to unger. 0 Siter
tøytiger Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Vi bruker mellom 3500-4000 kr i måneden,og vi er 2 voksne og et barn på 11. Eller mat... det er det vi bruker på dagligvarer,innkludert shampoo,dopapir,kattemat og alt sånn... Hei. En til tøytiger? 0 Siter
mariaflyfly Skrevet 29. juli 2006 Skrevet 29. juli 2006 Jeg vet faktisk ikke hvor mye vi bruker, men vi kunne spart en del om vi hadde gått inn for det. Men det fyker nok en del tusenlapper i mat, men så setter vi stor pris på god mat også ) Helt enig. Jeg har ingen som helst oversikt sjøl, men setter pris på god mat. 0 Siter
nøffgakkmøbææ Skrevet 30. juli 2006 Skrevet 30. juli 2006 gjennomsnittlig 4000, og vi er to personer. kjøper som regel kvalitetsmat, og lager middag med friske ingredienser- og det trekker nok budsjettet endel opp ja.... viktig å være snill med kroppen og ikke hive i for mye bearbeidet billigmat når man har muligheten:) 0 Siter
Lurveline Skrevet 30. juli 2006 Skrevet 30. juli 2006 Vi er to voksne og tre barn, bruker ca 6000,- i mnd. på mat og husholdningsartikler. 0 Siter
Gjest tøytigern Skrevet 30. juli 2006 Skrevet 30. juli 2006 Hei. En til tøytiger? Ups! Ja.... 0 Siter
Gjest Shira12 Skrevet 30. juli 2006 Skrevet 30. juli 2006 Helt enig. Jeg har ingen som helst oversikt sjøl, men setter pris på god mat. Vi liker både og lage og spise maten sammen, og har hatt mange fine stunder ) Men enda har vi mye god mat vi ikke har smakt på! 0 Siter
Gjest girl with no name Skrevet 30. juli 2006 Skrevet 30. juli 2006 Lenge siden jeg har sjekket, men for da vi var to voksne og to barn, kjøpte vi dagligvarer for 8000 pr mnd. Vi sparte ikke akkurat, for å si det slik. Alltid masse frisk frukt, og en del ferdigmiddager drar jo opp da. 0 Siter
Gjest Aimabel Skrevet 30. juli 2006 Skrevet 30. juli 2006 Lenge siden jeg har sjekket, men for da vi var to voksne og to barn, kjøpte vi dagligvarer for 8000 pr mnd. Vi sparte ikke akkurat, for å si det slik. Alltid masse frisk frukt, og en del ferdigmiddager drar jo opp da. " en del ferdigmiddager drar jo opp da" Det kan jeg ikke helt forstå. Selv lager jeg alt (utenom enkelte ingredienser) fra bunnen, og jeg oppfatter det som dyrere enn halvfabrikata. Men du mener vel fiks ferdig til opppvarming kanskje? 0 Siter
Anbefalte innlegg
Bli med i samtalen
Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.