Gå til innhold

Gratis ringetid til familie


Anbefalte innlegg

Lips1365380508
Skrevet

Hvordan funker det egentlig? Må alle ha abbonemang? Jeg har kontant kort, talkmore (hører til netcom sitt nett), mens de jeg har lyst å knytte meg til har telenor og tele2. Hvordan hadde det funket? går det i det hele tatt an å ha kontakt og alikevel snakke gratis med familie medlemmer, som har abonemang?

Skrevet

Hvis du tenker på netcom trådløs famile så er det opptil 6 personer og 2 kan være kontantkort! Men tror alle må være netcom kunder! Netcom abo.

1 får regningen som er spesifisert for hver enkelt person!

www.netcom.no

Skrevet

Hvis du tenker på netcom trådløs famile så er det opptil 6 personer og 2 kan være kontantkort! Men tror alle må være netcom kunder! Netcom abo.

1 får regningen som er spesifisert for hver enkelt person!

www.netcom.no

vi er tre med kontantkort og to med abonnement på vårt netcom trådløst

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...