Gå til innhold

orginalemballasje og garanti


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg har kastet eskene . Har kjøpt endel tekniske ting som har garanti og jeg kan ikke ta vare på alle de eskene.

mp3 spillern min er ødelagt eller noe feil på alleredet. Og jeg har kvitteringen men ikke esken.

er det noe krav?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

det er bare et krav om du vil bytte ting på vanlig angrerett innen en viss tid etter kjøpsdato. På garantisaker behøves bare kvittering.

Skrevet

Neida, du trenger ikke annet enn kvitteringen. Skal du sende varen avgårde må du selvsagt pakke den inn like forsvarlig som den var når du fikk den i originalforpakningen, men det kan godt være en annen eske og emballasje.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...