Gå til innhold

spy i sofaen min


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei en venn kasta opp på sofaen min.

Hvordan er det lurest å vaske? Jeg kunne ta av trekket på seteputene og ha i vaskemaskin, men det kom også på armlenet og det kan jeg ikke løsne og vaske i maskin.

Grønnsåpe? Eller?

Skrevet

Vet ikke om grønnsåpe eller andre vaskemidler kan anbefales. Husk at du i alle tilfelle må være forsiktig med å gni på flekken, det dytter bare det hele lenger inn i møbelet, så du aldri får det bort.

Man får kjøpt møbelrens som man skal spraye på og støvsuge vekk etterpå, som drar med seg det som er blitt sølt, kanskje det er en god løsning?

Skrevet

Zalo og varmt vann, så vaske med rent vann. Siden kan du kjøpe møbelrens og prøve det.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...