Gå til innhold

Denne er litt morsom


Anbefalte innlegg

Gjest fredagssyssler
Skrevet

..... ta denne her

Det vil ta mindre enn 1 minutt. Regn ut etterhvert som du leser teksten... Du må ikke lese løsningen før du har regnet det hele ut!

1. Hvor mange ganger i uken kan du tenke deg å spise sjokolade? (tallet skal være større end 0 men mindre enn 10)

2. Gang tallet med 2 (for at det skal bli et partall)

3. Legg til 5

4. Gang resultatet med 50 (jeg regner med at du har slått på regnemaskinen...!!)

5. Hvis du allerede har feiret din fødselsdag i 2006, legg til 1756. Hvis du ikke har feiret din fødselsdag ennå, legg til 1755.

6. Trekk fra ditt fødselsår (et 4-sifret tall).

Resultatet er et 3-sifret tall. Det første tallet er det antall ganger i uken du kan tenke deg å spise sjokolade.

De siste to tallene tilsvarer.......

DIN ALDER!!!

2006 er det eneste året, i all evighet, hvor dette virker :).

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...