Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

jeg begynnte med p-piller en uke etter jeg var gravid(visste ikke at jeg var gravid)og brukte de i 1mnd før jeg oppdaget graviditeten. I tillegg har jeg tatt angre pillen en gang under graviditeten. er nå ca 8 uker på vei. lurer på om dette kan ha gjort noen skade på barnet? man skal jo ikke ta p-piller når man er gravid!

håper veldig på svar!

Fortsetter under...

Åsa Prebensen, Jordmor
Skrevet

Jag tycker att du skall fråga gynekologen här på DOL om detta. Antagligen har fostret inte tagit någon skada av detta, men jag vågar inte att vara säker på denna medicinska fråga. Lycka till!

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...