Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

no har eg begynt med pillen Diane. Etter eg begynte med den har eg merka at brysta mine har begynne å vekse. Er dette normalt? I bygynnelsen fekk eg meir kviser men no er det forbetre. kor lenge må det ta før hårveksten på kropp avtek?. må slikt hår fjernast med elektrolyse først eller minker veksten?

Fortsetter under...

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Det er ikke uvanlig med hovne (ømme?) bryster, spesielt i starten av p-pille-bruken. Det kan gå mange måneder (6-9) før hårveksten avtar, og det er ikke alle hvor Diane virker. Da kan du overveie elektrolyse.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...