Gå til innhold

lysten som forsvant.......


Anbefalte innlegg

Gjest manic
Skrevet

Håper du kan gi meg noen tips:)

Har kjæreste, men sexlysten er totalt fraværende. Har alltid hatt lavt libido, men nå er det ingenting igjen. Bruker Synfase og er allergisk mot kondomer:( I tillegg bruker jeg Zoloft og det er ikke aktuelt å slutte med dette.

Ved bruk av p-piiler går jeg opp 2 størrelser i BH, nå er jeg DD/E....

Kunne Yasmin vært bedre, iforhold til vektøkning, libido, PMS?

Eller et annet prevensjonsmiddel?

Begynner å bli desperat for situasjonen er utholdelig for både meg og kjæresten.

Vi kan ikke ha det sånn.

Fortsetter under...

Mette Moen, Gynekolog
Skrevet

Hos noen forsvinner lysten og da er det bare å prøve et annet p-pille merke. Man kan ikke forutsi hvordan du vil reagerer på andre merker, men Yasmin er en mulighet, den gir også mindre PMS. Du kan også prøve med minipille. Lykke til.

Skrevet

Har gått på samme som deg, og i mitt tilfelle så var det Zoloft som var skyld i manglende lyst, og ikke p-pillen... Det er jo en kjedelig bivirkning med mange anti-depp.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...