Gå til innhold

Pengene tilbake ved kjøp av kamera..?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei..

Noen som har peiling på dette?

Kjøpte digitalt kamera for ca 6 mnd siden.Bilder begynte å bli utydelig for ca en mnd siden.Sendte det til reprasjon(garanti),fikk det tilbake.Det er litt bedre,men bildene blir fremdeles utydelige.

Så da må jeg vel sende det inn igjen..Men lurer på hva slags rettigheter jeg har.Kan jeg kreve pengene tilbake?Lei av å være uten kamera..Har kvittering/garantlappen.

Skrevet

Butikken har rett til å prøve å reparere varen 3 ganger for samme feilen før du kan kreve å heve kjøpet.

Skrevet

Butikken har rett til å prøve å reparere varen 3 ganger for samme feilen før du kan kreve å heve kjøpet.

Okei,det var kjekt å vite!

Tusen takk for svar;)

Skrevet

Du har rett på et nytt produkt, men ikke på å pengene tilbake. DVS at du mest sannsynlig får tilgodelapp.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...