Gå til innhold

Kramper i leggene om natten


Anbefalte innlegg

Gjest spillit
Skrevet

Hei dere,

er 4+3 bare, men har i det siste våknet på natten av kramper i leggene. Midt på natta våkner jeg altså av denne intense smerten, og jeg må stå opp og tøye ut :(

Er det normalt at gravide kan ha det slik, eller har dette med noe helt annet å gjøre, tro?

Gjest Vekten87
Skrevet

det er helt normalt, hos meg har det bare skjedd to- tre ganger heldigvis.. er noe dritt. er så sykt vondt også :( det kan være du har mangel på magnesium eller kalsium. prøv å ta tilskudd av disse å se om det hjeper.. søk på nettet der finner du masse :)

her er noen sider, har du sjekket ut de? der står det masse nyttig og intresant om alt mulig..

http://www.barnimagen.com/barnimagen_site/innhold/hovedside

http://www.babyverden.no/

http://barnemix.no/

Skrevet

Det er helt sikker svangerskapet som har skylda. Spis bananer! Bananer inneholder kalsium(?), noe som kan hjelpe mot leggkramper.

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

×
×
  • Opprett ny...