Gå til innhold

klamydia


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei, jeg fikk på vist klamydia og fikk en en gangs dose for det. men jeg hadde smerter i ene testikkelen og det gikk over etterhver, men etter 3 uker så får jeg vondt igjen eller litt nummen. er klamydian tilbake? eller kan det vere nå annet? er det fare for sterilitet?

Miklos Degre, Dr Med Spesialist i mikrobiologi
Skrevet

Hei, Normalt responderer klamydiainfeksjoner greit paa engangsdoser av antibiotika (jeg gaar ut ifra at du fikk azytromycin). Det er selvfoelgelig ikke umulig at det er noe som er blitt igjen, men det er, som du selv inne paa, alternative muligheter. Gaar det ikke over vil jeg anbefale at du faar undersoekt dette hos din lege (sorry for de rare tgnene, jeg skriver paa en PC med engelsk tastatur)

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...