Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei! Jeg har fryktelig tannlegeskrekk.Bare ved å skrive dette går pulsen min i "500", og hjertet dunker. Har ikke vært hos tannlegen siden 1988.Har heldigvis ikke hatt store tannpiner, unntagen da 4 visdomstenner kom samtidig.Jeg bor ved tannlegehøyskolen, og bare ved å se skolen begynner pulsen å løpe. Det verste er at jeg ikke vet nøyaktig hva jeg er redd for, situasjonen av hjelpesløshet kanskje, og ihvertfall smertene!!Bare tanken på de forferdelige smertene når boret treffer nervene er nok til at jeg hyperventilerer! Sist gang i 1988, besvimte jeg, det var så forferdelig! Hjelp meg!

Erik Johannessen, Tannlege
Skrevet

Oppsøk en hyggelig tannlege med forståelse for problemet ditt. Du kan forresten se dem fra der du bor. På høyskolen har de fagfolk for slike som deg.

Hva med å ta en telefon og forklare hva det gjelder ?

Bli med i samtalen

Du kan publisere innhold nå og registrere deg senere. Hvis du har en konto, logg inn nå for å poste med kontoen din.

Gjest
Innholdet ditt inneholder uttrykk som vi ikke tillater. Vennligst endre innholdet ditt slik at det ikke lenger inneholder de markerte ordene nedenfor.
Skriv svar til emnet...

×   Du har limt inn tekst med formatering.   Lim inn uten formatering i stedet

  Du kan kun bruke opp til 75 smilefjes.

×   Lenken din har blitt bygget inn på siden automatisk.   Vis som en ordinær lenke i stedet

×   Tidligere tekst har blitt gjenopprettet.   Tøm tekstverktøy

×   Du kan ikke lime inn bilder direkte. Last opp eller legg inn bilder fra URL.

Laster...
×
×
  • Opprett ny...